Tarih: 25 - 26 Nisan 2019
Organizasyon: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Spor Fizyolojisi Bilim Dalı
Yer: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu
Web: www.egzersizfizyolojisi2019.org

Etkinlik Tarihi

25-26 Nisan 2019

Etkinlik Yeri

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu

Etkinliğin Dili

Etkinlik dili Türkçe'dir.

Kayıt ve Danışma Masası

Kongre merkezinde kayıt ve danışma masası 25 Nisan 2019 tarihinden itibaren 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Misafirlerimiz “Medula Organizasyon” personeli tarafından karşılanacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği acısından gereklidir.

Sergi Alanı

Sempozyum boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı sempozyum boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan sempozyum katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri sempozyum bitiminde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu’nda bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır.